Wywóz makulatury

Warszawa i okolice

Wywóz makulatury


Makulatura jest jednym z głównych surowców, który można poddać ponownemu przetworzeniu, obejmuje zniszczone wyroby papiernicze. Proces recyklingu znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na nowe tworzywo oraz hamuje wycinki większej ilości drzew.

Do naszych usług należy również odbiór i skup makulatury. Jeżeli zalegają wam: ulotki, kartony, książki, katalogi – odbierzemy je od Ciebie! Pozbądź się problemu,dzięki nam szybko i łatwo uwolnisz się od starych i niepotrzebnych rzeczy, które zajmują Ci dodatkowe miejsce. Przyjedziemy do Twojego domu, biura lub sklepu iodbierzemy makulaturę. W zależności od wymagań naszch Klientów podstawimy kontener. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie wszystkich naszych Klientów. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia.

Przyjmujemy:

Odbiór folii

Skupujemy również odpady folii, są to między innymi: PP, PE, LDP, HDPE. Odbierzemy odpady z domów, sklepów, magazynów, zakładów komunalnych, zakładów przemysłowych, drukarni lub hurtowni na terenie Warszawy i okolicy.

Przyjmujemy:


Zadzwoń do nas i umów się z nami na dogodny dla Ciebie termin wywozu makulatury i folii. Nasi pracownicy służą pomocą i fachowym doradztwem. Z naszych usług odbioru i transportu makulatury Warszawa mogą skorzystać klienciindywidualni, jak również klienci biznesowi.
contact-image

Skontaktuj się z nami